Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Stowarzyszenie
· Władze
· Lista członków LGD
· Statut
· LSR
· Rada
· Regulaminy
· Dokumenty członkowskie
Region objęty LSR
· Gmina Aleksandrów
· Gmina Inowłódz
· Gmina Czerniewice
· Gmina i Miasto Drzewica
· Gmina Lubochnia
· Gmina Mniszków
· Gmina Opoczno
· Gmina Poświętne
· Gmina Rzeczyca
· Miasto i Gmina Przedbórz
· Gmina Sławno
· Miasto i Gmina Sulejów
· Gmina Tomaszów Maz.
· Gmina Wielgomłyny
· Miasto i Gmina Wolbórz

Projekt partnerski

Skrzynka

Wydarzenia

Leader
· LEADER 2007-2013
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Władze - archiwum
ARCHIWUM

Władze zaktualizowane i wybrane przez Walne Zebranie Członków na dzień 15 XII 2016

SKŁAD ZARZĄDU:

  1. Bronisław Helman - Prezes Zarządu
  2. Jerzy Wijata - V-ce Prezes Zarządu
  3. Sławomir Zwierzchowski - V-ce Prezes Zarządu
  4. Ewa Kwaśkiewicz-Tomasik - Sekretarz
  5. Elżbieta Bąk - Skarbnik
  6. Bernadeta Banaszczyk
  7. Stanisław Cieciura
  8. Szczepan Goska
  9. Wiesława Gierach
  10. Andrzej Krzyżanowski
  11. Małgorzata Misiak
  12. Elżbieta Stalka
  13. Szlęzak Beata
  14. Krzysztof Wlazło
  15. Andrzej Wołoszyn

SKŁAD RADY:

Lp.
Gmina
Imię i nazwisko
Sektor
1.
Przedbórz
Miłosz Naczyński - Przewodniczący
publiczny
2.
Sulejów
Dorota Jankowska - Wiceprzewodnicząca
publiczny
3.
Inowłódz
Bogdan Kącki - Wiceprzewodniczący
publiczny
4.
Sławno
Marianna Śmiechowska - Sekretarz
gospodarczy
5.
Mniszków
Piotr Abratkiewicz
gospodarczy
6.
Wielgomłyny
Alina Dyżewska
społeczny
7.
Opoczno
Łukasz Konecki
społeczny
8.
Aleksandrów
Ewa Kuchta
społeczny
9.
Czerniewice
Aneta Marcjanik
społeczny
10.
Tomaszów Maz.
Hieronim Nawrocki
społeczny
11.
Drzewica
Janusz Reszelewski
publiczny
12.
Lubochnia
Jolanta Kacperek
społeczny
13.
Rzeczyca
Stanisław Socha
gospodarczy
14.
Wolbórz
Michał Szymański
gospodarczy
15.
Poświętne
Waldemar Włodarczyk
gospodarczy

SKŁAD RADY: wybrany przez Walne Zebranie Członków na dzień 28 XII 2015

Lp.
Gmina
Imię i nazwisko
Sektor
1.
Przedbórz
Miłosz Naczyński - Przewodniczący
publiczny
2.
Sulejów
Dorota Jankowska - Wiceprzewodnicząca
publiczny
3.
Inowłódz
Bogdan Kącki - Wiceprzewodniczący
publiczny
4.
Sławno
Marianna Śmiechowska - Sekretarz
gospodarczy
5.
Mniszków
Piotr Abratkiewicz
gospodarczy
6.
Wielgomłyny
Alina Dyżewska
społeczny
7.
Opoczno
Łukasz Konecki
społeczny
8.
Aleksandrów
Ewa Kuchta
społeczny
9.
Czerniewice
Aneta Marcjanik
społeczny
10.
Tomaszów Maz.
Hieronim Nawrocki
społeczny
11.
Drzewica
Janusz Reszelewski
publiczny
12.
Lubochnia
Magdalena Skuza
społeczny
13.
Rzeczyca
Stanisław Socha
gospodarczy
14.
Wolbórz
Michał Szymański
gospodarczy
15.
Poświętne
Waldemar Włodarczyk
gospodarczy



Władze wybrane przez Walne Zebranie Członków na dzień 10 VI 2015

SKŁAD ZARZĄDU:

  1. Bronisław Helman - Prezes Zarządu
  2. Jerzy Wijata - V-ce Prezes Zarządu
  3. Sławomir Zwierzchowski - V-ce Prezes Zarządu
  4. Ewa Kwaśkiewicz-Tomasik - Sekretarz
  5. Elżbieta Bąk - Skarbnik
  6. Halina Biskup
  7. Stanisław Cieciura
  8. Szczepan Goska
  9. Wiesława Gierach
  10. Andrzej Krzyżanowski
  11. Małgorzata Misiak
  12. Elżbieta Stalka
  13. Sławomir Tworek
  14. Krzysztof Wlazło
  15. Andrzej Wołoszyn

SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ:

  1. Barbara Robak - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  2. Władysław Wójciak - V-ce Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  3. Aleksandra Manowska - Sekretarz Komisji Rewizyjnej
  4. Zbigniew Szczot
  5. Józef Dąbrowski

SKŁAD RADY:

  1. Franciszek Szmigiel- Przewodniczący Rady
  2. Paweł Mamrot - V-ce Przewodniczący Rady
  3. Bogdan Kącki - V-ce Przewodniczący Rady
  4. Zbigniew Wilk - Sekretarz Rady
  5. Dionizy Głowacki
  6. Ewa Kuchta
  7. Janina Gostyńska
  8. Marcin Sobolewski
  9. Tadeusz Józwik
  10. Tadeusz Skoneczny
  11. Paweł Bachura
  12. Piotr Abratkiewicz
  13. Władysława Krawczyk
  14. Marcin Wujek
  15. Anna Zięba
  16. Adam Kozłowski
  17. Mariola Saternus
  18. Miłosz Naczyński
  19. Bogusław Majewski
  20. Krzysztof Zawisza
  21. Marianna Śmiechowska
  22. Jarosław Pasik
  23. Dorota Jankowska
  24. Bartosz Borkowski
  25. Michał Gaczkowski
  26. Hieronim Nawrocki
  27. Jerzy Gluźniewicz
  28. Bogdan Witaszczyk
  29. Alina Dyżewska
  30. Jacek Majcherek
  31. Andrzej Jaros
  32. Tadeusz Wąs
  33. Zbigniew Gołębiewski
  34. Marek Kaźmierczyk
  35. Stanisław Socha
  36. Ewa Szulc
  37. Janusz Reszelewski
  38. Przemysław Kmita
  39. Irena Kwiecień
  40. Andrzej Bednarek
  41. Irena Solarek
  42. Dominik Kępa
  43. Michał Franas
  44. Przemysław Skrzypek
  45. Anna Kacprzak
PROW 2014-2020

Warsztaty

Nasze projekty






Projekty współpracy

PROW 2007-2013
Granty

Szlak Konny